
Самокат дитячий GT-400 двоколісний, складана конструкція Синій
1 922 ₴
1 479,94 ₴
- В наявності
- Код: 2104619530
- +380 (98) 430-53-23Менеджер
Двоколісний дитячий самокат GT-400

Дитячий двоколісний самокат GT-400 — це зручна та надійна модель для активних прогулянок, яка підійде дітям від 6 років. Самокат поєднує в собі міцність конструкції, комфорт у керуванні та практичність у повсякденному використанні.
Модель виготовлена з якісних матеріалів: алюмінієва дека та складана ручка забезпечують легкість і довговічність. Два великі поліуретанові колеса діаметром 200 мм сприяють плавному ходу та дають змогу впевнено пересуватися різними типами покриття.
Кермо має оптимальні параметри: висота 86 см від землі (80 см від деки) і ширина 46 см, що забезпечує зручне та стабільне керування. Надійний триболтовий хомут фіксує конструкцію, підвищуючи безпеку під час катання.
Широка платформа розміром 50 × 11 см із протиковзним покриттям гарантує стійке положення ніг і додатковий комфорт. Підшипники класу ABEC 7 забезпечують м'який і тихий накат.
Для безпечної зупинки передбачене ножне гальмо на задньому колесі. Складаний механізм дає змогу швидко скласти самокат для зручного перенесення і зберігання. Додаткові 4 фліп-пеги розширюють функціональність моделі.
Характеристики:
Матеріал — поліуретан, ручка — алюміній (складна)
Тип — двоколісний самокат
Колеса — PU, 200 мм
Висота керма від землі — 86 см, від деки — 80 см, ширина керма — 46 см
Хомут (затискач) — 3-болтовий, класичний
Дека — алюмінієва
Платформа — 50 × 11 см, покриття проти ковзання
Подшипники – ABEC 7
Гальмо — ножне, на задньому колесі
Додатково — складаний механізм для зручного перенесення і зберігання, 4 фліп-пеги
Вага — 3,4 кг
Максимальне навантаження — до 100 кг
Вік — від 6 років
Чому варто купувати в нас:
|
Найкращі ціни Ми закуповуємо товари безпосередньо з заводів, тому наші ціни найнижчі. Купуючи в нас, Ви заощаджуєте свої гроші. |
Швидка доставка Оскільки в нас власні склади ми відправляємо товары щодня. Доставка замовлення впродовж 1-3 днів по всій Україні. |
Найкращий сервіс Перед відправленням товар проходить перевірку на працездатність, ми перевіряємо товар на дефекти та ретельно пакуємо. |
Акції та знижки У нас завжди найкращі ціни. Постійні акції, знижки та розпродажі дадуть змогу Вам купити необхідний товар за найвигіднішою ціною. |
Як ми працюємо:
|
Ви залишаєте заявку на сайті або за телефоном. |
Менеджер зв'язується з вами та підтверджує замовлення. |
Ми оперативно комплектуємо та відправляємо ваше замовлення. |
Ви оплачуєте та забираєте свій товар у відділенні служби доставки. |
Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію про цей товар — телефонуйте, пишіть, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на всі Ваші запитання.
Для швидкого замовлення телефонуйте:
+380 (63) 581-83-20
+380 (98) 430-53-23
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота рульової стійки | 86 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Колір | Синій |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
- Ціна: 1 479,94 ₴













