
Двоколісний дитячий самокат GT-300

Дитячий двоколісний самокат GT-300 — це надійна та практична модель для активних прогулянок і повсякденного використання. Завдяки міцній конструкції та складаному механізму він чудово підійде як для дітей, так і для підлітків.
Самокат виготовлений зі зносостійких матеріалів: алюмінієва дека та складана ручка забезпечують легкість і міцність конструкції. Двоколісна система зі збільшеними PU-коліслими діаметром 200 мм гарантує плавний накат і комфортне пересування навіть нерівними поверхнями.
Кермо має зручну ширину 47 см і оптимальну висоту — 84 см від землі (77 см від деки), що забезпечує комфортне керування. Надійний 3-болтовий хомут класичного типу фіксує конструкцію, підвищуючи безпеку під час катання.
Алюмінієва платформа розміром 48 × 10 см обладнана протиковзним покриттям, забезпечуючи стійке положення ніг. Підшипники класу ABEC 7 сприяють м'якому та тихому ходу.
Для безпечної зупинки передбачене ножне гальмо на задньому колесі. Додатковою перевагою є складаний механізм, який дає змогу легко переносити та зберігати самокат. Наявність 4 фліп-пегів розширює можливості використання й робить модель функціональнішою.
Характеристики:
Матеріал — поліуретан, ручка — алюміній (складана)
Тип — двоколісний самокат
Колеса — PU, 200 мм
Висота керма від землі — 84 см, від деки — 77 см, ширина керма — 47 см
Хомут (затискач) — 3-болтовий, класичний
Дека — алюмінієва
Платформа — 48 × 10 см, покриття проти ковзання
Подшипники – ABEC 7
Гальмо — ножне, на задньому колесі
Додатково — складаний механізм для зручного перенесення і зберігання, 4 фліп-пеги
Вага — 3,4 кг
Максимальне навантаження — до 100 кг
Вік — від 6 років
Чому варто купувати в нас:
|
Найкращі ціни Ми закуповуємо товари безпосередньо із заводів, тому наші ціни найнижчі. Купуючи в нас, Ви заощаджуєте свої гроші. |
Швидка доставка Оскільки в нас власні склади ми відправляємо товары щодня. Доставка замовлення впродовж 1-3 днів по всій Україні. |
Найкращий сервіс Перед відправленням товар проходить перевірку на працездатність, ми перевіряємо товар на дефекти та ретельно пакуємо. |
Акції та знижки У нас завжди найкращі ціни. Постійні акції, знижки та розпродажі дадуть змогу Вам купити необхідний товар за найвигіднішою ціною. |
Як ми працюємо:
|
Ви залишаєте заявку на сайті або за телефоном. |
Менеджер зв'язується з вами та підтверджує замовлення. |
Ми оперативно комплектуємо та відправляємо ваше замовлення. |
Ви оплачуєте та забираєте свій товар у відділенні служби доставки. |
Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію про цей товар — телефонуйте, пишіть, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на всі Ваші запитання.
Для швидкого замовлення телефонуйте:
+380 (63) 581-83-20
+380 (98) 430-53-23
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота рульової стійки | 84 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
- Ціна: 1 479,94 ₴













