
Самокат дитячий 6288-1 на трьох колесах з LED-підсвіткою Синій
1 553 ₴
1 180,28 ₴
- В наявності
- Код: 2104619522
- +380 (98) 430-53-23Менеджер
Триколісний дитячий самокат 6288-1

Дитячий триколісний самокат 6288-1 з підсвіткою — це зручний, безпечний і яскравий транспорт для малюків, який ідеально підійде для активних прогулянок і перших навичок катання.
Модель виготовлена з міцних і легких матеріалів — алюмінію й поліуретану, що забезпечує надійність конструкції та комфорт у використанні. Триколісна база гарантує стійкість, допомагаючи дитині легко утримувати рівновагу.
Самокат обладнаний поліуретановими колесами, що світяться: два передніх діаметром 11 см і одне заднє — 6 см. Під час руху колеса ефектно світяться, роблячи катання ще захопливішим. Додаткову атмосферу створюють музичні ефекти та підсвічування платформи.
Регульоване кермо з трьома рівнями висоти (до 76 см від платформи) дає змогу адаптувати самокат під зріст дитини, забезпечуючи комфорт упродовж декількох років використання. Широка платформа розміром 42 × 13 см дає стійку опору для ніг.
Підшипники класу ABEC 7 забезпечують плавний і тихий хід, а ножне гальмо на задньому колесі дає змогу швидко й безпечно зупинитися. Складаний механізм робить самокат зручним для транспортування і зберігання.
Характеристики:
Матеріал — поліуретан, алюміній
Тип – триколісний самокат
Колеса — PU (світні):
• передні — 11 см
• заднє — 6 см
• ширина — 4,5 см
Висота керма від платформи — до 76 см, регулюється (3 рівні)
Платформа — 42 × 13 см
Подшипники – ABEC 7
Гальмо — ножне, на задньому колесі
Додатково — музичний ефект, що світиться платформа, складаний механізм, що дає змогу зручно переносити та зберігати
Вага — 2,8 кг
Максимальне навантаження — до 60 кг
Вік — від 1 до 5 років
Чому варто купувати в нас:
|
Найкращі ціни Ми закуповуємо товари безпосередньо із заводів, тому наші ціни найнижчі. Купуючи в нас, Ви заощаджуєте свої гроші. |
Швидка доставка Оскільки в нас власні склади ми відправляємо товары щодня. Доставка замовлення впродовж 1-3 днів по всій Україні. |
Найкращий сервіс Перед відправленням товар проходить перевірку на працездатність, ми перевіряємо товар на дефекти та ретельно пакуємо. |
Акції та знижки У нас завжди найкращі ціни. Постійні акції, знижки та розпродажі дадуть змогу Вам купити необхідний товар за найвигіднішою ціною. |
Як ми працюємо:
|
Ви залишаєте заявку на сайті або за телефоном. |
Менеджер зв'язується з вами та підтверджує замовлення. |
Ми оперативно комплектуємо та відправляємо ваше замовлення. |
Ви оплачуєте та забираєте свій товар у відділенні служби доставки. |
Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію про цей товар — телефонуйте, пишіть, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на всі Ваші запитання.
Для швидкого замовлення телефонуйте:
+380 (63) 581-83-20
+380 (98) 430-53-23
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 76 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 2.8 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 180,28 ₴













