
Електромобіль Go-Kart для дітей складаний акумуляторний з пультом навантаження до 50 кг Червоний
5 130,26 ₴
3 899 ₴
- В наявності
- Код: 2104619474
- +380 (98) 430-53-23Менеджер
Дитячий складаний електромобіль Go-Kart з акумулятором електрокар

Дитячий складаний електромобіль Go-Kart — компактний і безпечний електрокар для малюків
Складаний електромобіль Go-Kart — це чудовий вибір для активного відпочинку дитини. Легкий, зручний і безпечний транспорт подарує масу позитивних емоцій і стане улюбленою іграшкою для прогулянок на свіжому повітрі.
Модель розроблена з урахуванням дитячих потреб: стійка конструкція, просте керування й оптимальна швидкість роблять поїздки комфортними та безпечними. Завдяки складаному механізму електрокар зручно зберігати та перевозити.
Переваги:
Складана конструкція для зручного зберігання і транспортування
Просте та зрозуміле керування для дитини
Безпечна швидкість руху
Легка вага та міцна конструкція
Ідеально підходить для прогулянок на вулиці
Основні характеристики:
- Рекомендований вік: 3-6 років
- Максимальна швидкість: до 6 км/год
- Час катання: 1-2 години
- Максимальне навантаження: до 50 кг
- Акумулятор: 6V 4.5Ah
- Час повного заряджання: 6-8 годин
- Вага: 5,9 кг
Комплектація
- Дитяча машина
- Заряджання
- Інструкція
- Паковання
Чому варто купувати в нас:
|
Найкращі ціни Ми закуповуємо товари безпосередньо з заводів, тому наші ціни найнижчі. Купуючи в нас, Ви заощаджуєте свої гроші. |
Швидка доставка Оскільки в нас власні склади ми відправляємо товары щодня. Доставка замовлення впродовж 1-3 днів по всій Україні. |
Найкращий сервіс Перед відправленням товар проходить перевірку на працездатність, ми перевіряємо товар на дефекти та ретельно пакуємо. |
Акції та знижки У нас завжди найкращі ціни. Постійні акції, знижки та розпродажі дадуть змогу Вам купити необхідний товар за найвигіднішою ціною. |
Як ми працюємо:
|
Ви залишаєте заявку на сайті або за телефоном. |
Менеджер зв'язується з вами та підтверджує замовлення. |
Ми оперативно комплектуємо та відправляємо ваше замовлення. |
Ви оплачуєте та забираєте свій товар у відділенні служби доставки. |
Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію про цей товар — телефонуйте, пишіть, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на всі Ваші запитання.
Для швидкого замовлення телефонуйте:
+380 (63) 581-83-20
+380 (98) 430-53-23
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Карт |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 54 см |
| Висота | 48 см |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Час зарядки | 6 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 3 899 ₴












