
Газова плита YUCEL LPG BLACK 2 конфорки настільна для дому та дачі, портативна
1 598 ₴
1 150,56 ₴
- В наявності
- Код: M1020
- +380 (98) 430-53-23Менеджер
Компактна та надійна газова плита YUCEL на 2 конфорки — ідеальне рішення для дому, дачі та подорожей. Працює від зрідженого газу (LPG).

Газова плита YUCEL — це практичне та універсальне рішення для приготування їжі в будь-яких умовах. Завдяки двом конфоркам можна одночасно готувати кілька страв.
Міцний металевий корпус і захисна кришка забезпечують зручність зберігання і транспортування. Плита працює на зрідженому газі (LPG), що робить її ідеальною для використання поза домом.
Просте механічне керування дає змогу точно регулювати рівень полум'я, а компактні розміри роблять пристрій зручним для будь-якої кухні або поїздок.
✔️ 2 конфорки — зручно та швидко
✔️ Компактний розмір
✔️ Работа от LPG газа
✔️ Міцний металевий корпус
✔️ Захисна кришка
✔️ Просте керування
✔️ Економна витрата газу
✔️ Стійка конструкція
Характеристики:
• Тип: газова плита
• Кількість конфорок: 2
• Тип газу: LPG (зріжений газ)
• Потужність конфорок:
• 1,85 кВт
• 1,50 кВт
• Загальна потужність: 3,35 кВт
• Витрата газу: 243 г/год
• Клас: I
• Категория: I3B/P
• Матеріал корпусу: метал
• Колір: чорний
• Розміри (Д×Ш×В): 47×35×10 см
Комплектація
• Газова плита
• Захисна кришка
• Інструкція
Колір, комплектація та зовнішній вигляд товару можуть несуттєво відрізнятися залежно від партії постачання. Виробник залишає за собою право змінювати без попереднього повідомлення.
Чому варто купувати в нас:
|
Найкращі ціни Ми закуповуємо товари безпосередньо з заводів, тому наші ціни найнижчі. Купуючи в нас, Ви заощаджуєте свої гроші. |
Швидка доставка Оскільки в нас власні склади ми відправляємо товары щодня. Доставка замовлення впродовж 1-3 днів по всій Україні. |
Найкращий сервіс Перед відправленням товар проходить перевірку на працездатність, ми перевіряємо товар на дефекти та ретельно пакуємо. |
Акції та знижки У нас завжди найкращі ціни. Постійні акції, знижки та розпродажі дадуть змогу Вам купити необхідний товар за найвигіднішою ціною. |
Як ми працюємо:
|
Ви залишаєте заявку на сайті або за телефоном. |
Менеджер зв'язується з вами та підтверджує замовлення. |
Ми оперативно комплектуємо та відправляємо ваше замовлення. |
Ви оплачуєте та забираєте свій товар у відділенні служби доставки. |
Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію про цей товар — телефонуйте, пишіть, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на всі Ваші запитання.
Для швидкого замовлення телефонуйте:
+380 (63) 581-83-20
+380 (98) 430-53-23
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yucel |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Годинник | Ні |
| Кришка | емальована |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь, емалева фарба |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 470 мм |
- Ціна: 1 150,56 ₴














